Складна гуманітарна ситуація в Ізюмі
Депутат Ізюмської міськради Максим Стрельник розповів про складну гуманітарну ситуацію в місті. Орки протягом трьох місяців не дозволяють створювати гуманітарні коридори, перешкоджають евакуації мирних громадян, створили дефіцит продовольства. Люди виживають та роблять деякі запаси їжі завдяки риболовлі і збору ягід у лісі. Відсутнє водопостачання, але добре, що в Ізюмі є джерела питної чистої води Артезіанських свердловин, завдяки цьому у людей є доступ до питної води. Окупанти скоюють військові злочини проти мирних жителів, проводять “зачистки”, розшукують членів сімей учасників АТО/ООС, ТрО, держслужбовців, громадських активістів, тощо. Знаходячи – заарештовують, а далі їх доля стає невідомою. Мародерства та грабежі, постійні обстріли, зокрема забороненими касетними снарядами – це вже рутина окупантів в Ізюмі. У місті зафіксовано випадки насильства з боку російських військових над дітьми. Весь світ повинен бачити і чути про їх звірства: не будь осторонь, відправляй докази на Нюрнберг 2022 https://bit.ly/3F3cpfV
