До 30% рашистів відмовляються йти у бій
Під Ізюмом у Харківській області приблизно 200 російських окупантів втекли з поля бою і ховаються в лісі. Їхні командири організують пошуки дезертирів а для наших партизан продовжується “сезон полювання”. Загарбники, після боїв із ЗСУ “поранені, брудні, голодні та злі” – кажуть жителі Борівщини. Не дивлячись на це в Борівській селищній раді зазначають, що «свіжі колони» російських окупантів продовжують рух з боку Куп’янська до Донецької області, але як повідомляють деякі джерела, іноді до 30% рашистів в підрозділі відмовляються йти у бій. Наші захисники успішно стримують ворога наносячи йому болючі втрати і кожен, особливо хто залишився та тимчасово окупованих територіях, може допомогти ЗСУ в перемозі повідомивши будь-яку достовірну інформацію про ворога у телеграм-боті СБУ https://bit.ly/3EZ0Vdf.
