Херсон – це Україна!

Поки русня готувалась святкувати «дєнь расіі», українське підпілля теж не зівало і готувалось влаштувати окупантам грандіозне шоу, про що і повідомило окупантів, розклеюючи листівки по усьому Херсону, від чого в росіян якось того празнічного настрою значно поубавилось. Ми, українці, на своїй землі і будемо гнати окупантів, щоб земля у них під ногами палала. Допоможи ЗСУ, повідомляй про скупчення ворога, шляхи його пересування, місця дислокації пунктів управління чи тилового забезпечення або ж іншу важливу інформацію у додатку ДІЯ чатбот єВорог або у Telegram @stop_russian_war_bot.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *