Рашисти погрожують мобілізованим, що відмовляються бути гарматним м’ясом

Мобіків лднр, які відмовляються воювати проти України збираються саджати в тюрму. Такі погрози рашисти висувають мобілізованим, що відмовляються бути гарматним м’ясом. Варіант з відмовою непоганий, та краще й безпечніше мабуть взагалі уникати примусової мобілізації окупантами або здатися в полон ЗСУ, зателефонувавши 2402. Бо віри окупантам нема й самий класний варіант – це звільнити нашу землю від рашистської орди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *