Луганськ – це Україна!

У Сєвєродонецьку рашисти відкрили вогонь по машині, в якій їхали два волонтери. Вони отримали поранення та були евакуйовані з міста. В окупованих районах Луганської області так званий “уряд ЛНР” посилює контроль за рухом автотранспорту: нові обмеження спричинені активізацією місцевого руху спротиву. Тому, мешканці Луганщини евакуюйтесь або приєднуйтесь до спротиву, а також ігноруйте будь-які збори. Боремося з ворогом, у разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте за формою на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ. Луганщина – це Україна! Будемо єдині в опорі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *