Російські окупанти продовжують вербувати ув’язнених для поповнення своїх військ, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

“Нещодавно відзначено прибуття близько 400 таких осіб, завербованих ПВК “Вагнер” в один із польових таборів окупантів у Бердянському районі Запорізької області”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що подібне поповнення очікується в районі Луганська.

“Відомо про плановану підготовку на одному з полігонів поблизу міста до 200 осіб із числа засуджених. Підготовка триватиме кілька тижнів. Особовому складу комендантської роти, що забезпечує охорону цього контингенту, віддано наказ про відкриття вогню на ураження в разі будь-яких спроб втечі або непокори”, – розповіли в Генштабі.

Зазначається, що тобто керівництво Луганської області опрацьовує питання про відчуження нерухомого майна громадян України, які залишили тимчасово захоплені території області. Відібрану нерухомість планують передати в розпорядження силових структур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *