У Мелітополі окупанти влаштували справжній шмон

Ходять по хатах, перевіряють гаражі. Якщо господаря не має то просто зрізають замки болгаркою. Виїзди з міста перекрили. Місцеві кажуть, що це пов’язано з їх переляком від вчорашнього хлопку на кримському мосту. Це природньо, бо і ми і окупанти знають, що таких хлопків зараз буде все більше і відбуватимуться вони будь де, навіть там, де окупант навіть уявити того не міг…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *