Недокерівництво бананових республік вчора в один голос заговорило про проведення референдумів

Недокерівництво бананових республік вчора в один голос заговорило про проведення референдумів про приєднання лднр до тонучого корабля під назвою рф. Вже скільки разів вони про це натякали, але верховному пуйлу зовсім не потрібні ці новостворення в межах «великой и могучей». Єдине для чого республіки придатні – викачка та витрата людських ресурсів замість «белой кости». В умовах, коли кремлівське крісло вже гойдається під бункерним, бананові республіки можна використати лише як привід для мобілізації на росії, але пуйло на це не зважається, бо такий варіант загрожує соціальним вибухом. А тому недокерівництво, як завжди щось репетує в ефір, а ЗСУ тим часом поступово рухаються вперед, звільняючи наші землі, бо Донецьк, Луганськ, Крим — це Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *