Запекла боротьба добра та зла продовжується
Статистика річ уперта. З початку повномасштабного вторгнення в українську землю полягло 54 810 рашиськіх загарбників. Завдяки нашим незламним ЗСУ, за тиждень, що минув було знищено 1 350 рашавояк. Тільки за минулу добу було демілітаризовано більш ніж 160 орчиків. І це вони ще не починали дохнути. «патерь нет», бо гарматне м’ясо за людей не рахується. Дякуємо нашим ЗСУ за новий день! Все буде Україна!
