Після втечі з Харківщини рашисти готуються оборонятися на лінії Сватове – Троїцьке
Миттєвий харківський сценарій вже навряд чи повториться. Щоправда, основною проблемою окупантів при обороні можуть стати складнощі поповнення новим «гарматним м’ясом» та моральний дух. Адже наразі чуємо, що окупанти все більше залучають до своїх військ ув’язнених. З такою «армією» бандитів та насильників доводится боротися ЗСУ. Тому хтозна, можливо після чергового потужного тиску мотивованих українських воїнів вся ця «свора уголовників» понесеться не гірше за солдат рфії на Харківщині й Донбас нарешті також стані вільним від окупантів.
