Нова тєма окупантів в Мелітополі.
На работу розшукують поліціантів “по обьявлєнію”. Обіцяють дуже великі перспективи. На тобі і щорічну матеріальну допомогу, щорічну відпустку та пенсійне забезпечення та решту цукерок. А головне беруть тільки здорових та тверезих. Це як? Хто ж вирішить співпрацювати з окупантами на тверезу голову? Да й перспективи щось занадто сумнівні. 100% брехня!
