Українські захисники в черговий раз збили російський штурмовик

Вчора, 6 вересня, зенітно-ракетні підрозділи ЗСУ збили ворожий літак Су-25, який наносив авіаційні удари в напрямку Херсощини та на Миколаївщині. Намагаючись утримати займані рубежі, ворог вкотре застосував тактику авіаційних ударів в напрямку Білогірки, Костромки, Сухого Ставку, Безіменного. За що й щедро поплатився. Все буде УКРАЇНА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *