Українські захисники в черговий раз збили російський штурмовик
Вчора, 6 вересня, зенітно-ракетні підрозділи ЗСУ збили ворожий літак Су-25, який наносив авіаційні удари в напрямку Херсощини та на Миколаївщині. Намагаючись утримати займані рубежі, ворог вкотре застосував тактику авіаційних ударів в напрямку Білогірки, Костромки, Сухого Ставку, Безіменного. За що й щедро поплатився. Все буде УКРАЇНА!!!
