Артилерія ЗСУ знищує ворога
Демілітаризація і денацифікація йдуть по плану… Минулий тиждень для артилерії ЗСУ видався дуже плодовитим – було «утилізовано» 21 склад БК, 17 баз, 2 командних кункти, 1 штаб і 1 нафтобаза. Логістика ru-сачків істерично плаче. Умови для контрнаступу створюються, ворог знищується. Невдовзі ми побачимо українські прапори над Херсоном, Мелітополем та іншими містами й селами Вільної України.
