На Донеччині заарештовано двох колаборантів

Двом мешканцям м. Бахмута та м. Слов’янська, які поширювали інформацію про переміщення та розташування військ Збройних Сил «світить» від 5 до 8 років. У липні 2022 року вони зливали інформацію про наші війська в проросійські чат-боти. Ось так звичайні, але не дуже розумні люди мало того що зруйнували собі життя за нещасні гроші, які їм платив окупант, так ще й посприяли загибелі мирного населення. Усі зрадники будуть знайдені та покарані. Розплата вже близько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *