Міністерство вбивств знову заявляє, що знищило “взвод HIMARS”
Міністерство вбивств знову заявляє, що знищило “взвод HIMARS” у Харківській області. Цілий взвод, уявляєте? А рашиські склади боєприпасів та техніка ворога на окупованих територіях, як палали, так і палають. Совпадєніє, не думаю. Поки на расєї представляють бажане за дійсне, Україна продовжує запеклу боротьбу за незалежність. Допомагайте ЗСУ наближати нашу перемогу, повідомляйте про скупчення ворога та переміщення ворожої техніки за посиланням: https://t.me/stop_russian_war_bot.
