Віктор Орбан є «голосом Путіна» в Європі
Віктор Орбан, під час скандальної промови в Румунії, а потім і на своїй сторінці у Фейсбук сказав, що в українській війні загинуло 86 угорців:
«Ми, угорці, єдині, крім українців, які сьогодні гинуть на цій війні. На війні, на даний час загинуло 86 угорців.
Тому, як сусідня країна, Угорщина має право говорити, що мир – це єдине рішення для порятунку людських життів, а мир – єдиний засіб проти інфляції війни та воєнної економічної кризи.» – заявив прем’єр Угорщини.
Звідки взялася цифра у 86 загиблих? І чому саме після зустрічі Сійярто з Лавровим у Москві, почала розганятися ця тема??
Віктор Орбан, як урядовець, знає про присутність у складі ЗСУ воїнів різних національностей і добровольчих формувань з багатьох країн. Але Угорщина не відправляла своїх військових добровольчих формувань в Україну.
Про яких загиблих 86 угорців йдеться?
Якщо мова йде про угорців за походженням, які вступили до лав ТрО або ЗСУ, то вони є громадянами України.
Оголошуючи дані про загиблих угорців на війні, Орбан намагається знову ж таки, як і під час виборів, маніпулювати громадською думою, будує собі образ «миротворця». Використовує кремлівську риторику, звинувачує США у російській агресії!
Увага, прем’єр Угорщини також вважає, що припинення війни можливе за прямих переговорів між Росією та США: “Оскільки росія хоче гарантій безпеки, кінець цій війні може бути покладено лише мирними переговорами між Росією та Америкою”, – сказав Орбан.
Ці слова – пряме підтвердження того, що Віктор Орбан є «голосом Путіна» в Європі. Такі наративи просуває тільки російська пропаганда або російське МЗС.
За кілька днів до цієї скандальної промови, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто відвідав Москву, де предметом переговорів нібито була проблема постачання газу. Мабуть, через Сійярто Віктору Орбану було передано пропозиції російського режиму європейцям та американцям, які він і озвучив.
Чому він на це пішов? Причин може бути не одна, але уже давно подейкують, що на Луб’янці на Орбана є компромат, при чому такого масштабу, за наказом Москви що він готовий зробити ще багато чого різного…
Оголошуючи дані про загиблих угорців на війні, Орбан намагається знову ж таки, як і під час виборів, маніпулювати громадською думою, будує собі образ «миротворця». Використовує кремлівську риторику, звинувачує США у російській агресії!
Увага, прем’єр Угорщини також вважає, що припинення війни можливе за прямих переговорів між Росією та США: “Оскільки росія хоче гарантій безпеки, кінець цій війні може бути покладено лише мирними переговорами між Росією та Америкою”, – сказав Орбан.
Ці слова – пряме підтвердження того, що Віктор Орбан є «голосом Путіна» в Європі. Такі наративи просуває тільки російська пропаганда або російське МЗС.
За кілька днів до цієї скандальної промови, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто відвідав Москву, де предметом переговорів нібито була проблема постачання газу. Мабуть, через Сійярто Віктору Орбану було передано пропозиції російського режиму європейцям та американцям, які він і озвучив.
Чому він на це пішов? Причин може бути не одна, але уже давно подейкують, що на Луб’янці на Орбана є компромат, при чому такого масштабу, за наказом Москви що він готовий зробити ще багато чого різного…

