Депутат-колаборант вийшов на зв’язок
Депутат-колаборант, на якого було скоєно замах, вийшов на зв’язок. Каже, що замах на нього організували українські спецслужби. Спецслужби це, чи патріоти, не так важливо, адже яка різниця ким він буде підірваний. Головне результат, який неодмінно його настигне. І настигне не тільки його, а й усіх тих устілок росіян, які перейшли на бік окупантів, та за якісь винагороди почали творити звірства над людьми, з якими жили пліч-о-пліч. Повідомляйте про колаборантів за посиланням: https://t.me/stop_russian_war_bot.
