“Референдум” у Мелітополі

У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області російські окупанти продовжують готуватися до так званого “референдуму”. Місцеві масово відмовляються брати паспорти окупантів, тому ті вдалися до шантажу. Рашисти просто поставили перед фактом – пенсія та бюджетні виплати в обмін на паспорт. Проте навіть такі дії не дозволяють розгорнути масштабну паспортизацію. Загарбники планують перетворити регіон на Таврійську губернію у складі РФ. Про це свідчать нові номерні знаки на авто – замість “UA” змушують, погрожуючи штрафом, кріпити на машини “TVR”. Міць, мужність та сила Українського Народу породжують почуття страху в росіян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *