Рашисти створили “народну міліцію”

В окупованому Ізюмі рашисти створили “народну міліцію” з місцевих колаборантів. Окупанти затримують мешканців та проводять містом рейди. В своїй пропаганді, метою наголошують вилучення зброї та вибухових речовин, але, всіляко приховують катування, вбивства та знищення мирних жителів. Також закликають ізюмчан доносити про патріотів України – все як у СРСР. Окупанти спроможні нести іншим тільки свій «Русский мир», в якому потонули самі. Але, і вони, і зрадники обов’язково понесуть покарання за всі злочини та нелюдські вчинки що вчинили в Україні. Фіксуйте та повідомляйте про їх злочини на сайт Офісу Генерального прокурора https://bit.ly/3N9l8jt.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *