Рашисти продовжують приховувати реальні втрати

Після 4 місяців війни рашисти продовжують приховувати реальні втрати. Окупанти змушують українських лікарів виписувати фіктивні довідки про нездатність продовжувати військову службу за станом здоров’я. Лікарі опиняються під загрозою. У разі відмови рашисти загрожують розправою лікарям. Особливо така ситуація склалася після завдання вогневої поразки з боку ЗСУ в районі Нової Каховки Херсонської області. Рашисти почали вивозити тіла своїх убитих військових у район аеродрому Чаплінка на якому вже був підготовлений котлован із автомобільними шинами. У нього відвантажувалися трупи та спалювалися. Тільки російська недоімперія може так ганебно втрачати останні залишки людяності, заганяючи своїх громадян у прірву бідності й безвиході

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *