Хто винен у окупації Херсонської області?
Питання яке з початку вторгнення рф в Україну є актуальним для всіх жителів України: «Хто винен у окупації Херсонської області?». На днях стала відома відповідь на це запитання. Як повідомляє очільник Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, ім’я цієї людини – Ігор Садохін, начальник Херсонського УСБУ – начальник Антитерористичного центру, який за словами Самойленко, здав ворогу сітку мінних полів і координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського УСБУ на евакуацію. І такі покидьки існують на нашій землі. Якщо ти став свідком воєнного злочину повідомляй за формою на сайті https://bit.ly/3vXxqUO, або в додатку ДІЯ. Разом до перемоги!
