Цинізм чи безмежна тупість?
Війна в Україні стала не тільки нашою бідою. У світі все більше говорять про голод, який може статися в Азії та Африці через відсутність українського зерна. Так, наша родюча земля годувала півсвіту. А що ж Росія? Всі розуміють, що заблоковані морські шляхи, розбиті залізничні та автодороги, мільйони тон українського зерна росіяни вкрали та намагаються продати країнам третього світу, бойові дії та заміновані поля не дали провести посівну як слід. Розуміють всі, крім Росії. В неї винні Західні країни, тому що підтримують нас. Винна Україна, бо не хоче капітуляції. Що це? Цинізм чи безмежна тупість? Країна-вбивця, країна-злодійка переконує весь світ, що вбиває, краде, руйнує, маючи на меті гуманні цілі. Важко оцінити такі заяви. Залишимо це для психіатрів. Для мене це російський цинізм помножений на російську тупість!
