Черговий фейк
Черговий фейк від орків про те, що українські мобільні оператори перестануть працювати. Така інформація почала надходити до місцевих мешканців у смс-повідомленнях у телеграм-каналах. Розповсюджуючи фейки, окупанти намагаються дезінформувати жителів Запорізької області. А через незаконне відключення обладнання – взагалі залишити людей в інформаційній блокаді. Українські оператори мобільного зв’язку продовжують відновлювати та стабільно надавати послуги мешканцям тимчасово окупованих населених пунктів. Перебої в їх роботі можливі, але вони оперативно ліквідовуються. Виженемо путінську орду з української землі, відбудуємо зруйновані нею домівки, школи, лікарні та все інше, необхідне для комфортного життя щасливих людей!
