Ні “русскому міру”!

У тимчасово окупованому Мелітополі містяни продовжують доводити, що не хочуть мати нічого спільного з “русскім міром”. Жінка, яка нібито випадково розпитувала про те, як живуть люди, чи їм добре, отримала безапеляційну відповідь від дідуся : «Крутив я на градуснику вашу немиту “рашку”! Запитуєте, як нам тут живеться? Кепсько! Роботи немає, грошей немає, зв’язку немає, інтернету немає. Падлюки, ваші росіяни». Після спроби заспокоїти чоловіка, він закидав її яйцями. Подібні опитування проводять не просто так. Є висока ймовірність, що під їхнім приводом збирають персональні дані місцевих. Аби захистити себе, будьте як той чоловік, відправляйте гауляйтерів і їм подібних подалі. Чоловіки призивного віку краще переїжджайте на підконтрольну територію та вступайте в ЗСУ, ТРО, в разі якщо вас все ж примусово призвали в бандформування ЗС РФ – повідомляйте по тел. +38 066 580 34 98 про бажання здатись в полон і при першій можливості здавайтесь аби вас не вбили.

Слава Україні, перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *